Canım Ailem 6. Bölüm-30 Aralık 2008 Salı

Yangından son anda kurtulan Seyhan ve Ali ambulansla hastaneye giderken, Samim başka bir ambulansın içinde Meliha ile uğraşmaktadır. Meliha arkasından iş çeviren Samim ve Feride’ye esip gürlerken, Halim’den gelen telefonla sarsılır.

Seyhan’ın çalıştığı otelde yangın çıkmış, Seyhan hastaneye yatırılmıştır. Kendi derdini unutup Seyhan’a koşan Meliha, hastanede yeniden allak bullak olur: Seyhan’ı yangından Ali kurtarmıştır!

Halim otele gelip de Seyhan’ı alevler içinden Ali’nin çıkardığını görünce işin rengi değişir. Birden iki cephede de herkes aynı soruyu sormaya başlar: Seyhan’la Ali’nin arasında bir şey mi var?

Bu arada Feride ve Kenan barışmış, Feride bunu Meliha’dan sır gibi saklamıştır. İkili, gizli gizli Samim’in evinde buluşmaya başlar. Meliha’nın, Feride ve Kenan’ı Samim’in evinde yakalamasıyla ortalık bir kez daha karışır.

Küslükler, kavga kıyamet, iş Mert Can’a gelince duruluyor. Mert Can’ın doğum günü herkesin yeniden bir araya gelmesine ve yeni bir maceraya neden olur.

İçerde ufaklığın doğum günü kutlanırken, dışarıda Seyhan ve Ali, aralarında bir şey olmadığını ispat etmek için son bir kez buluşur. Buluşma, yeni bir hikayenin başlangıcı olacaktır.

Reklamlar

0 Responses to “Canım Ailem 6. Bölüm-30 Aralık 2008 Salı”  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: